Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstąpienie od umowy

Zgodnie z Regulaminem naszego sklepu internetowego jeżeli dokonałeś u nas zakupu i chcesz oddać zakupiony Towar, możesz to zrobić, jeżeli od odbioru paczki nie minęło 100 dni kalendarzowych.

 

Aby skorzystać z możliwości darmowego zwrotu przygotowaliśmy specjalny Kreator zwrotów, którego działanie dokładnie opisujemy tutaj. Darmowy zwrot jest dostępny wyłącznie przy wyborze zwrotu środków na saldo klienta.

 

Jeśli skorzystanie ze wspomnianego kreatora jest zbyt skomplikowane wystarczy, że przed upływem wspomnianych 100 dni powiadomisz nas o swojej decyzji wysyłając pismo wygenerowane przez specjalnie przygotowany do tego Elektroniczny Formularz odstąpienia od umowy lub wypełniając ręcznie formularz dostępny w formacie PDF.

 

Jeżeli dochowasz terminu 100 dni, wówczas w ciągu kolejnych 14 dni kalendarzowych musisz na własny koszt wysłać/dostarczyć zwracany towar. Nasz sklep w ciągu tych samych 14 dni dokona zwrotu płatności za towar. Co ważne, zwrócimy Ci cenę towaru oraz koszty dostawy. Jeżeli nie wybrałeś podczas składania zamówienia najtańszej dostawy jaką udostępniamy, musisz liczyć się z tym, że różnica w kwocie pomiędzy najtańszą formą dostawy, a wybraną przez Ciebie nie zostanie zwrócona.

 

Zwrot płatności następuje zawsze dopiero po otrzymaniu przez nas zwracanego towaru.

 

Przypominamy również, że zgodnie z obowiązującym prawem każdy klient sklepu internetowego ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będącej wynikiem korzystania z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania.

pixel