Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Darmowe zwroty

Nie jesteś zadowolony ze swojego zakupu?

Zwróć nam towar wraz ze swoim oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, a my przyjmiemy go bez zbędnych pytań i zwrócimy Ci pieniądze na saldo klienta do wykorzystania na ponowne zakupy. Nie musisz uzasadniać swojej decyzji i masz na to aż 100 dni!
Jeśli odeślesz do nas zakupiony towar za pośrednictwem In Post zgodnie z poniższą procedurą, pokryjemy też koszty wysłania do nas paczki zwrotnej.

Jak to zrobić? Nic prostszego!

Dokonaj zwrotu w 3 prostych krokach!

1 Wydrukuj formularz Wygeneruj i wydrukuj dokumenty zwrotu wraz z etykietami adresowymi.
2 Wyślij paczkę Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu i dobrze go zaklej.
3 Zwrot pieniędzy Zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas zwracandego towaru.

Dlaczego warto skorzystać z naszego kreatora zwrotów?

 • Prosto

  Dodawanie zwrotu to kilka prostych kroków dzięki którym kreator zwrotów automatycznie wygeneruje dla Ciebie etykietę, a Ty ją jedynie wydrukujesz. Nie tracisz czasu na ręczne wypełnianie żadnych dokumentów!

 • Szybko i bezproblemowo

  Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

 • Wygodnie

  Dokument zwrotu wraz z etykietami na paczkę wygenerujesz w kreatorze zwrotów. Po przygotowaniu paczki nie musisz czekać na kuriera. Zabierasz ją ze sobą w drodze do pracy lub szkoły i zostawiasz w dowolnej placówce Poczty Polskiej.

 • Bez opłat

  Jeśli w ciągu 100 dni odeślesz nam zakupiony towar w nienaruszonym stanie za pośrednictwem Poczty Polskiej i wybierzesz zwrot pieniędzy na Twoje saldo w sklepie, zwrócimy Ci pieniądze i nie zapłacisz ani złotówki za wysłanie do nas paczki zwrotnej.

 • Bezpiecznie

  Wszystkie zwracane przesyłki są ubezpieczone do wartości 1000 zł.

Kreator zwrotów krok po kroku

 • Zaloguj się na swoje konto, przejdź do panelu zwrotów i wybierz towar, który chciałbyś zwrócić.

 • Wybierz zwrot, klikając na opcję „Skorzystam z przesyłek sklepu” oraz wybierając formę w jakiej chcesz otrzymać zwracane pieniądze.

 • Wygeneruj dokumenty zwrotu wraz z etykietami adresowymi, a następnie wydrukuj je i koniecznie podpisz dokument zwrotu.

 • Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu przeznaczonego do wysyłki i dobrze go zaklej. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione towary. Udaj się do dowolnej placówki Poczty Polskiej, gdzie przekażesz pracownikowi poczty paczkę wraz ze stroną z etykietami. Pamiętaj, że gabaryty paczki nie mogą przekroczyć wymiarów 60 cm x 50 cm x 35 cm oraz wagi 30 kg.

 • Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przez nas wysłanej przez Ciebie paczki zwrotnej.Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

pixel