Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Program lojalnościowy - stały rabat

Witaj w programie lojalnościowym GryPlanszowe.pl!

 

Specjalnie dla Ciebie wyszliśmy z nową inicjatywą, która pozwoli zebrać punkty, które z kolei odblokują specjalne rabaty. A to wszystko za zakupy i aktywność w sklepie. Poniżej przygotowaliśmy nieco więcej informacji na temat samego programu.

 

Jak dołączyć do programu lojalnościowego?

Wystarczy utworzyć konto w naszym sklepie GryPlanszowe.pl klikając tutaj oraz dokonać pierwszego zakupu.

 

Jakie korzyści przyniesie dołączenie do programu lojalnościowego?

Program powstał, aby docenić najaktywniejszych i najbardziej lojalnych klientów. Za każdy zakupiony produkt w naszym sklepie otrzymasz punkty: 1 zł to 1 pkt. Im więcej ich zbierzesz, tym szybciej odblokujesz kolejne progi rabatowe, które przedstawiamy poniżej: 

 

    

 

Punkty sumują się ze sobą przy nowych zakupach, a maksymalny stały rabat to 5%.


Jak zbierać punkty?

Punkty są przyznawane za każdy zakup. Konieczną rzeczą jest wcześniejsze zalogowanie się na konto. W przypadku niezalogowania się, punkty nie zostaną przyznane. Nasz status zalogowania się w sklepie możemy zobaczyć na górnym pasku sklepu.
Nie ma możliwości przyznania punktów na konto za zakupy zrobione na niezalogowanym koncie.

Punkty są przyznawane za następujące aktywności:

Za każde wydane 1 PLN na produkty otrzymasz 1 punkt lojalnościowy.Otrzymaj aż 10 punktów za zapisanie się do newslettera.Napisz opinię o zakupionym produkcie, aby otrzymać 20 punktów.

 

Gdzie mogę sprawdzić ilość posiadanych punktów?

To proste. Po zalogowaniu się, udaj się do zakładki Moje rabaty, gdzie znajdziesz stan posiadanych punktów i swój próg rabatowy.

 

Jak zapisać się do newslettera?

Na stronie głównej znajduje się zakładka Newsletter, gdzie wystarczy wpisać swój adres e-mail i imię, a następnie zgodzić na otrzymywanie wiadomości pocztą elektroniczną z naszymi promocjami, ofertami i niespodziankami.

 

Jak dodać opinię?

Po zalogowaniu się, otwórz stronę z zakupionym towarem i zjedź na jej dół. Tutaj możesz dodać ocenę oraz opinię do towaru. Każda opinia musi być merytoryczna i zawierać uzasadnienie. Tylko takie będą akceptowane przez obsługę sklepu. Nie akceptujemy opinii typu "Super gra!" lub "Ale badziew!".

 

 

Regulamin programu lojalnościowego

 

pixel