Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Paczkomaty inPost

Jeśli irytuje Cię stanie w długich kolejkach po odbiór upragnionej przesyłki, a kurier zawsze zjawia się wtedy, gdy akurat nie ma Cię w domu lub po prostu chcesz odebrać swoje zamówienie w odpowiednim dla Ciebie czasie, skorzystaj z bezpiecznej i wygodnej formy dostarczania przesyłek, jaką są Paczkomaty InPost.

Paczkomat to urządzenie przypominające swoim wyglądem skrytki pocztowe. Obecnie sieć Paczkomatów obejmuje ponad 400 punktów w całej Polsce – są w niemal każdej większej miejscowości, a w miastach wojewódzkich w każdej dzielnicy. Przesyłka z zamówieniem będzie czekała na odbiór w wybranym Paczkomacie, dając Ci możliwość podjęcia jej o dogodnej dla siebie godzinie.

Dlaczego warto wybrać Paczkomaty?

 • Szybko

  Znakomita większość zamówień dociera do Klientów już na drugi dzień po wysłaniu przez nas paczki.

 • Bezpłatnie

  Wystarczy, że wartość Twojego zamówienia przekroczy 100 zł, a wyślemy je do Ciebie na nasz koszt do wskazanego przez Ciebie Paczkomatu InPost. Sprawdź tutaj ile zapłacisz za przesyłkę w wypadku mniejszej wartości zamówienia.

 • Wygodnie

  Gdy tylko zamówienie dotrze do wybranego przez Ciebie Paczkomatu, zostaniesz o tym powiadomiony mailem i smsem. Otrzymasz w nich kod dostępu oraz krótką instrukcję wyjaśniającą, jak odebrać przesyłkę z Paczkomatu. Możesz to zrobić w ciągu 3 dni o dogodnej dla Ciebie porze. Paczkomaty są do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

 • Bezpiecznie

  Przesyłkę możesz odebrać jedynie podając swój numer telefonu komórkowego oraz kod dostępu przesłany smsem.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Paczkomatów InPost.

pixel